Nowoczesny dom z piwnicą w odległości 500 metrów od plaży z widokiem na morze i góry

Agia Galini, Rethymno

Powierzchnia mieszkalna na parterze wynosi 121,55 m2 i składa się z przestronnego przedpokoju z jadalnią; duża jasna część dzienna z podwójnie szklonymi drzwiami wychodzącymi na taras; duża nowoczesna wyposażona kuchnia z kuchenką i wentylatorem; klatka schodowa ze szklanym oknem zapewniającym naturalne światło wznoszące się na duży prywatny taras na dachu; duża dwuosobowa sypialnia z wbudowanymi szafami i dostępem do tarasu; duża łazienka z wanną i prysznicem; i druga dwuosobowa sypialnia / gabinet.

W całym budynku znajdują się piękne kamienne podłogi wyłożone kafelkami oraz solidne drewniane drzwi wewnętrzne. Drzwi zewnętrzne są z aluminium i mają podwójne szyby. Jedna sypialnia i salon mają klimatyzację. Jest panel słoneczny do gorącej wody.

Niższy poziom wynosi 96,42 m2, a 26,22 m2 tego obszaru może stać się niezależną częścią mieszkalną lub dodatkowymi sypialniami. Ściany zostały częściowo otynkowane, a nowe, podwójnie oszklone drzwi aluminiowe otwierają się bezpośrednio na dolny tylny ogród o powierzchni 81,4m2 i taras o powierzchni 25 m2, co pozwala na dużo naturalnego światła w przestrzeni.

Rozmiar działki to ok. 300m2. Jest ogród 26 m2 z przodu i ogród dolny o powierzchni 81,4 m2 plus taras o powierzchni 25 m2. System nawadniania jest na miejscu.

Z tarasu na dachu roztacza się fantastyczny widok na wioskę, aż do plaży i morza. Baldachim rolkowy daje cień na patio, nadaje się do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Ekrany i drewniane konstrukcje zapewniają prywatność i cień na tarasie na dachu.

Parking znajduje się na zewnątrz domu.

Timbaki z cotygodniowym targiem znajduje się w odległości 12 km, a rynek Mires jest w odległości 24 km. Jest tam również ośrodek zdrowia. Rethymnon 52 kim2; Lotnisko Heraklion 80 km; Lotnisko Chania 108 km.

Zalety

  • widok na morze
  • klimatyzacja
  • widok na góry
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x