WYPOSAŻONA NOWOCZESNA WILLA Z LICENCJĄ NA WYNAJEM E.O.T. ORAZ Z FANTASTYCZNYMI WIDOKAMI

Milatos, Lasithi

Elegancka i nowoczesna willa o powierzchni 83 m2, ukończona w 2012 roku, umeblowana i wyposażona w widoki na okolicę i morze w Milatos, która znajduje się w odległości 2 km.

W willi znajduje się klimatyzowany salon / jadalnia na otwartym planie z wyposażoną kuchnią z pralką, zmywarką, płytą grzejną, wentylatorem wyciągowym, kuchenką mikrofalową i lodówką / zamrażarką. Przestrzeń jadalni może zostać zamknięta i stać się drugą małą sypialnią z łazienką. Łazienka jest mokrym pokojem z prysznicem, umywalką i toaletą.

Drewniane spiralne schody prowadzą do klimatyzowanej sypialni i tarasu, ponownie z fantastycznymi widokami. Znajduje się w nim garderoba oraz wysoka szafka z lustrem. Łazienka jest duża z kabiną prysznicową, umywalką, toaletą i podgrzewanym wieszakiem na ręczniki.

Willa posiada basen o wymiarach 6,1 x 3,6 m, który został zaprojektowany tak, aby znajdował się na poziomie tarasu i schodów. Otaczające taras uzupełnia iluzję wbudowanego projektu. W razie potrzeby można go zdemontować w przyszłości, aby zapewnić parking pod przykryciem.

Istnieje panel słoneczny do podgrzewania wody. Szambo jest pod parkingiem samochodowym. W pokoju znajdują się wszystkie instalacje hydrauliczne i elektryczne; i istnieje możliwość zamontowania kotła, jeśli w późniejszym terminie wymagane jest centralne ogrzewanie, ponieważ instalacja rurowa jest gotowa do tego.

Jeśli chcesz rozważyć wynajęcie willi turystom, aby uzyskać dochód, właściciele są przekonani, że możesz cieszyć się dochodem w wysokości około 12 000 EUR w sezonie letnim od maja do października.

Morze w Milatos znajduje się w odległości 2 km; Lotnisko Heraklion odległość 46 km.

Zalety

  • ogród
  • klimatyzacja
  • parking
  • panoramiczny widok
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x