NOWY JEDNORODZINNY DOM o powierzchni 136 m na działce 16 arów

Kounali, Lasithi

Jasny i przestronny nowoczesny dom o powierzchni 136 m2 na działce o powierzchni 1600 m2, który został ukończony w 2007 roku i znajduje się na skraju małej wiejskiej wioski, z pięknym widokiem na okolicę i morze.

Jest otwarta kuchnia / jadalnia / salon. W pełni wyposażona kuchnia jest wyposażona w kuchenkę elektryczną, płytę indukcyjną i wentylator wyciągowy, podwójną umywalkę i jadalnię.

W salonie znajdują się sofy i stolik kawowy oraz wyjście do ogrodu z widokiem na okolicę i morze.

Jedna sypialnia ma wbudowane szafy z przesuwanymi drzwiami i wyjściem na tarasy i ogród. Druga sypialnia jest obecnie używana jako biuro i ma wyjście na zewnątrz. Oba pokoje mają wspólną łazienkę z kabiną prysznicową.

Po drugiej stronie salonu znajduje się główna sypialnia z łazienką. Jest to przestronny pokój z wbudowanymi szafami z przesuwanymi drzwiami lustrzanymi. Jest wyjście na taras. Łazienka jest duża z kabiną prysznicową, umywalką, toaletą i bidetem.

Podłogi są jednolicie wyłożone białymi płytkami.

Marmurowe schody wspinają się na taras na dachu, który jest wyłożony płytkami i ma fantastyczne, panoramiczne widoki.

Pod schodami znajduje się miejsce do przechowywania.

Dom posiada pełne centralne ogrzewanie i klimatyzację, system alarmowy, awaryjny zbiornik na wodę i panel słoneczny na dachu, a na zewnątrz znajduje się szambo.

Miejscowość leży 6 km od morza w Milatos, 10 km od dużego miasta Neapolis, 23 km od Aghios Nikolaos i 50 km od lotniska Heraklion. Ma tawernę, a okoliczne wioski mają kawiarnie, tawerny i dostęp do cichych terenów kąpielowych.

Zalety

  • ogród
  • klimatyzacja
  • panoramiczny widok
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x