Mieszkanie na 1-piętrze, dwupiętrowego domu

Limnes, Lasithi

Mieszkanie składa się z salonu, kuchni na otwartym planie, sypialni i łazienki. Przed drzwiami wejściowymi znajduje się balkon z widokiem na wioskę i wzgórze. W salonie znajduje się kominek, a kuchnia ma podwójną umywalkę. Sypialnia ma drzwi wychodzące na wyłożony kafelkami taras balkonowy. W łazience jest prysznic, umywalka i toaleta. Drewniane sufity są pochyłe wykonane z belek, które dodają charakteru.

Nieruchomość jest prosta i bezpretensjonalna, z niewielkimi pracami wykończeniowymi. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Limnes to tradycyjna wioska, a większość mieszkańców szczyci się utrzymaniem ulic w czystości, a także dziedzińcami i terenami zewnętrznymi pełnymi kwiatów i roślin. We wsi znajduje się piekarnia, mini-market, poczta i kilka tawern.

W pobliżu głównych przystanków do Agios Nikolaos / Heraklion na krajowej autostradzie. Lotnisko w Heraklionie znajduje się w odległości 50 km; Miasto Neapolis z urzędami miejskimi, szpitalem, tawernami, supermarketami itp. w odległości 4 km; nadmorskie miasteczko Agios Nikolaos w odległości 10 km.
 

Zalety

  • widok na góry
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x