Wiejski domek z 3 sypialniami na działce 10.5a

Sitia, Lasithi

To cudowny mały dom dla tych, którzy chcą oderwać się od miejskiego zgiełku, ale wystarczająco duży dla rodziny z dużą ilością miejsca na zewnątrz. Położony na pagórkowatym terenie, wokół sosnowy las i gaje oliwne, nie asfaltowa droga dociera do obiektu tuż pod samą wioską, do której łatwo dotrzeć wiejską ścieżką.

Działka ma 1050 m2, dom 97 m2.

Dom składa się z pokoju dziennego oddzielonego od kuchni łukiem. W kuchni/jadalni znajduje się kuchenka elektryczna, lodówka z zamrażarką i palnik na drewno z żeliwa w kominku.

Są trzy sypialnie. Pokój gościnny z klimatyzacją, garderobą i łazienką z prysznicem.

Główna sypialnia posiada również klimatyzację i garderobę z szafami. W razie potrzeby pokój ten może być również wykorzystany jako sypialnia jednoosobowa. W łazience znajduje się pełnowymiarowa wanna z prysznicem.

Trzecia sypialnia ma wentylator na ścianie i łazienkę z prysznicem.

Wszystkie okna mają drewniane okiennice i moskitiery, a obiekt posiada zbiornik na szambo.

Ogród jest uroczym obszarem ok. 500m2 z drzewem orzechowym i oliwkowym, drzewami migdałowymi, gruszą i morelą. Do dyspozycji Gości jest także wyłożona terakotą weranda, z której można podziwiać wspaniałe widoki na gaj oliwny. Dodatkowo podniesione miejsce do grillowania, wyłożone kafelkami patio ze stołem, na którym może zmieścić się 20 osób, oznacza, że ​​jest to doskonałe miejsce na zabawę na świeżym powietrzu. Ale ponieważ działka i dom są całkowicie prywatne, gwarantuje to spokój i ciszę, dzięki czemu jest to idealne miejsce na wypoczynek.

Wioska znajduje się około 25 km od Sitia i ma dwie kawiarnie i małe muzeum. Inne lokalne wioski również mają kawiarnie i tawerny. Obszar ten jest dobrze obsługiwany przez podróżujące "sklepy" sprzedające wszystko, od świeżych produktów po artykuły domowe i ubrania.

Odległość od lotniska w Heraklionie ok. 170 km.

Zalety

  • ogród
  • klimatyzacja
  • widok na góry
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x